BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!

Produkte

Për faqe
Filtriraj
Rivendos filtrat
Gjinia
Tregoni më shumë
Qëllimi
Marka
Mosha
Çmimi
List: New collection adidas 30%
145 produkt
Sačuvano u omiljne
Atlete GW8348
Nga stërvitjet e mëngjesit në palestër deri tek daljet në mbr&eum...
Atlete për vrapim për meshkuj
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
7-
9-
8
7
8-
9
10-
11
12
10
Sačuvano u omiljne
Bluza IJ6391
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Atlete IF7294
7.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.900 LEK
Masa
7-
9
10-
9-
8-
11
7
8
Sačuvano u omiljne
Atlete IF2339
6.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.700 LEK
Masa
8
7-
11
8-
10-
9-
7
9
Sačuvano u omiljne
Bluza IC3745
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
2XL
Sačuvano u omiljne
Atlete HP5778
9.200 LEK
Shuma e kursyer 30%
13.100 LEK
Masa
8-
7
9
9-
10-
7-
8
10
11
Sačuvano u omiljne
Atlete GV9000
Prosecna ocena:
vlerësime
1
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
6
6-
4-
4
5
5-
7
3-
Sačuvano u omiljne
Bluza IJ8738
7.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
10.200 LEK
Masa
XS
M
S
L
Sačuvano u omiljne
Atlete IF7273
6.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
9.400 LEK
Masa
4
5-
6-
4-
6
5
Sačuvano u omiljne
Atlete IG9796
8.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
11.600 LEK
Masa
5-
4
4-
6
6-
5
Sačuvano u omiljne
Atlete ID1865
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
4-
5
6-
5-
6
4
Sačuvano u omiljne
Streçe GL0723
adidas LOGOGEWEAR ESSENTIALS 3-STRIPES LEGGINGS sjellin stil, komoditet dhe cilësi ,t...
Streçe për femra
3.400 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.800 LEK
Masa
XS
M
S
L
XL
Sačuvano u omiljne
Atlete HP8975
3.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.100 LEK
Masa
5K
6K
9-K
5-K
4K
8-K
7K
7-K
Sačuvano u omiljne
Bluza IM0074
5.100 LEK
Shuma e kursyer 30%
7.300 LEK
Masa
140
176
152
164
Sačuvano u omiljne
Atlete HP5842
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
3-
5-
5
6-
4-
6
4
Sačuvano u omiljne
Atlete GW6451
3.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
5.500 LEK
Masa
1
11-K
10K
2-
11K
12-K
13-K
2
Sačuvano u omiljne
Bluza IC0118
5.600 LEK
Shuma e kursyer 30%
8.000 LEK
Masa
164
152
170
140
Sačuvano u omiljne
Atlete IG2512
4.600 LEK
Shuma e kursyer 29%
6.500 LEK
Masa
3-
6-
5
5-
4
6
3
4-
Sačuvano u omiljne
Streçe GN4046
adidas Essentials 3 -Stripes për fëmijë adoleshentë me shirita jan&eum...
2.900 LEK
Shuma e kursyer 29%
4.100 LEK
Masa
152
140
170
164
176