BLI ONLINE DHE KURSE!
BLI ONLINE DHE KURSE!
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE Atlete Wearallday
NIKE

NIKE Atlete Wearallday

Kodi i artikullit: CJ3816-002
Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të krijuara për eksploruesit aktivë të cilët janë gjithmonë në lëvizje. Të gjithanshëm, të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, këto atlete janë bërë për të ndjekur çdo hap që fëmijët bëjnë gjatë ditës. Shikoni më shumë
8.900 LEK
8.900 LEK
6.200 LEK
Shuma e kursyer: 2.700 LEK
Më njoftoni për zbritjen
Masa EU
Masa
Masa në cm
 • 6Y 38.5 24
 • 7Y 40 25
 • 3.5Y 35.5 22.5
 • 6.5Y 39 24.5
 • 5.5Y 38 24
 • 4.5Y 36.5 23.5
 • 5Y 37.5 23.5
 • 4Y 36 23
Sasia: 1 Kom
2
1
Ruani në listën e të preferuarave

Nike WearAllDay janë atlete për fëmijë të rehatshme të krijuara për eksploruesit aktivë të cilët janë gjithmonë në lëvizje.

Të gjithanshëm, të qëndrueshëm dhe të rehatshëm, këto atlete janë bërë për të ndjekur çdo hap që fëmijët bëjnë gjatë ditës.

Rrjeta dhe materiali sintetik në pjesën e sipërme sigurojnë mbështetje të ajrosjes dhe qëndrueshmëri për këmbët e fëmijëve.

Shtresa e lehtë dhe e butë e tabanit të mesëm siguron komoditet, ndërsa tabani prej gome ngjitet në mënyrë optimale në sipërfaqe dhe mundëson tërheqje të qëndrueshme.

Specifikim:

 • Atlete për fëmijë
 • Klasike
 • E sipërme: tekstil, sintetikë
 • Gome e qëndrueshme
 • Ngjyra: E zezë / E bardhë
 • Kodi i artikullit: CJ3816-002
Karakteristikat Vlerë
Kategoria Atlete
Marka NIKE
Qëllimi Lifestyle
Mosha Adoleshentë
Gjinia Fëmijë djem
Masa Masa EU Masa në cm
6Y 38.5 24
7Y 40 25
3"Y 35.5 22.5
6"Y 39 24.5
5"Y 38 24
4"Y 36.5 23.5
5Y 37.5 23.5
4Y 36 23
Për momentin nuk ka komente

Produkte të ngjashme

Sačuvano u omiljne
Atlete DD9535-003
8.700 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.900 LEK
Masa
9
12
10
7.5
8
8.5
9.5
11
Sačuvano u omiljne
Atlete DD9294-007
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
7.5
6.5
7
6
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Atlete CK2944-014
8.100 LEK
Shuma e kursyer 20%
10.100 LEK
Masa
9.5
10
8
11
8.5
9
7.5
Sačuvano u omiljne
Atlete BQ5453-121
5.000 LEK
Shuma e kursyer 19%
6.200 LEK
Masa
6C
8C
7C
5C
9C
10C
Ndihmë